Pomóż nam pomagać – podaruj 1% swojego podatku

Po wielu latach pracy zarówno w Caritas Diecezji Ełckiej, jak i Stowarzyszeniu Lazarus, wiem jak ważna jest pomocna dłoń skierowana w kierunku człowieka potrzebującego. Pomaganie innym sprawia, że czujemy się i jesteśmy lepszymi ludźmi. Ten czas pokazał, jak dużo możemy zrobić dla innych dzięki wsparciu, które otrzymujemy od ludzi dobrej woli. W kręgu naszych podopiecznych znajdują się osoby niepełnosprawne, starsze, chore i bezdomne. Są wśród nich ludzie z różnymi schorzeniami: stwardnieniem rozsianym, nowotworami, demencją starczą, chorobami psychicznymi. Staramy się wspierać ich w każdej problemowej sytuacji. Pomóż nam zrobić dla nich jeszcze więcej. Jeżeli uważasz, że warto pomagać innym, przekaż proszę 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Lazarus. Twój dar pozwoli otoczyć opieką rodziny w trudnej sytuacji życiowej oraz osoby starsze i niepełnosprawne.

Przekazując nam 1% podatku dochodowego, wpierasz zwłaszcza nasze działania na rzecz osób starszych i chorych. Wiem, jak bardzo Ci ludzie potrzebują naszej pomocy, dlatego jeszcze bardziej motywuje mnie to do angażowania w nią jak największego grona osób. Jeżeli nasze cele nie są Tobie obojętne i chcesz pomóc, nie zmarnuj tegorocznej szansy i przekaż swój 1% podatku. Pomóżmy razem tym, którzy liczą na naszą pomoc.

ks. Dariusz Kruczyński