Zapraszamy do formacji w Stowarzyszeniu FAUSTINUM

CHCESZ POZNAWAĆ MIŁOSIERDZIE przez medytację Pisma Świętego i „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny?

PRAGNIESZ DOŚWIADCZAĆ MIŁOSIERDZIA w sakramentach świętych, modlitwie osobistej i wspólnotowej oraz podczas organizowanych spotkań formacyjnych?

SZUKASZ WSPÓLNOTY?…

Zapraszamy Cię na drogę formacji w Stowarzyszeniu Apostołów Bożego Miłosierdzia FAUSTINUM, którego wspólnota powstaje w Ełku przy Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Spotkanie FAUSTINUM odbędzie się w 93. rocznicę objawień obrazu Jezusa Miłosiernego św. s. Faustynie, tj. 22 lutego o godz. 17:30 w kaplicy pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. ks. prał. M. Szczęsnego 5 w Ełku (Dom Pomocy Społecznej „Misericordia”). Comiesięczne spotkanie poprowadzi ks. dr Ryszard Sawicki i Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. W programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego miłosierdzia, Eucharystia i poczęstunek.

Więcej informacji o FAUSTINYUM u s. Tabity posługującej w Domu Samotnej Matki, tel. 506 353 228 i na stronie internetowej: faustinum.pl.

s. Tabita Staroszczak ISMM